Наш досвід
Наш досвід

ProgGroup – це команда професійних розробників у галузі веб-розробки та розробки під мобільні пристрої. За час нашої роботи командою ProgGroup було реалізовано понад 150 проектів. Під час реалізації проектів наші розробники використовують сучасні технології та підходи. ProgGroup об’єднала потужних спеціалістів в області веб-розробки та eCommerce, .Net розробки, розробки під мобільні пристрої, тестувальників. Знання та досвід розробників ProgGroup допомагають реалізувати проекти клієнтів із США, Німеччини, Голландії, Швеції та Франції.

WEB
exp1
php Frameworks

реалізація високонавантажених проектів із використанням сучасних фреймворків.

exp2
WordPress

розробка веб-проектів, починаючи від Landing Page і закінчуючи різного роду онлайн-сервісами.

exp3
Magento

розробка та підтримка проектів на CMS Magento.

exp4
FrontEnd

большой опыт использования JS, jQuery, AngularJS, MeteorJS и других технологий поможет реализовать Ваши идеи пользовательского интерфейса.

Untitled-5
IT Consulting

надаємо консультації з розробки, проектування та підтримки веб‑сайтів, онлайн-сервісів, мобільних додатків та програмного забезпечення.

Untitled-3
QA

спеціально для наших клієнтів проводимо різного типу тестування веб‑сайтів, онлайн-сервісів, мобільних додатків та програмного забезпечення.

exp7
.Net

використовуючи одну з найпотужніших платформ розробки, ми реалізовуємо для наших клієнтів проекти високої продуктивності. Нашою командою було реалізовано ряд потужних серверів та CRM систем.

Untitled-14
Design

у нашій команді працюють креативні на професійні дизайнери.

Mobile
exp5
Android

великий досвід програмування під мобільні пристрої гарантуватиме розробку автономних та клієнт-серверних додатків.

exp6
IOS

наші розробники володіють глибокими знаннями по розробці під iOS.